1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی مجاز پاناسونیک

239 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی

اکثر مردم با برند پاناسونیک در تولید لوازم خانگی آشنا هستند و می دانند که این برند جایگاه بسیار معتبر و بالایی در جهان به خود اختصاص داده است به همین منظور افراد زیادی برای خرید از این برند ترغیب می شوند. لذا برای ارائه خدمات پس از فروش و حمایت از محصول در زمان خراب شدن، اورژانس سرویس، تعمیرگاه مجاز پاناسونیک را تاسیس کرده است که محصولات این برند، در مرکزی معتبر تعمیر شوند.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

۱۶۶۹

 

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

پاناسونیک یکی از مهمترین فعالان عرصه تولید لوازم برقی خانگی است که تنوع زیادی در تولید انواع محصولات دارد و توانسته است در این زمینه به موفقیت زیادی دست یابد. از جمله این محصولات عبارتند از:

مهمترین ویژگی ماکروویو پاناسونیک در کنار تمام ویژگی های عالی آن، کارایی بسیار بالای این وسیله در کنار تعداد برنامه های بیشتر برای استفاده بیشتر از این وسیله است.

پاناسونیک سعی کرده است که از متدهایی در ساخت ماشین لباسشویی استفاده کند تا هم کیفیت شستن لباس ها افزایش یابد و هم میزان مصرف آب و برق به حداکثر ممکن کاهش یابد.

پاناسونیک در طراحی و ساخت ماشین ظرفشویی، به تعداد جمعیت خانواده اهمیت داده است لذا شما می توانید براساس تعداد نفرات خانواده، ماشین ظرفشویی مناسب خود را انتخاب نمایید.

آن چه که ویژگی بارز یخچال و فریزرهای پاناسونیک است، کمترین میزان مصرف انرژی است که اگر به برچسب انرژی آن دقت داشته باشید، این مورد را خوبی مشاهده خواهید نمود.

ظاهر زیبا، رنگ بندی و از همه مهمتر، طراحی فضای داخلی به منظور افزایش حجم فضا بدون تغییر در اندازه یخچال ساید بای ساید، از جمله موارد مهم در ساخت ساید بای ساید است که به خوبی در برند پاناسونیک به کار رفته است.

همان گونه که گفتیم، برند پاناسونیک اعتبار زیادی در میان مردم دارد و این اعتبار را مدیون فاکتورهای مختلفی من جمله کیفیت در تولید، روند فروش مناسب و همچنین استفاده از تکنولوزی های روز دنیا در ساخت لوازم برقی خانگی است. اما پاناسونیک برای این که بتواند در کنار اعتبار، رضایت مشتریان را نیز همیشه افزایش دهد، نمایندگی های مجاز را راه اندازی کرده است تا پس از خرید، مشتریان از خدمات پس از فروش بهره مند شوند.

برای همین منظور، اورژانس سرویس نیز تیم تعمیرکاران متخصص تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک را در مرکز تعمیرگاه مجاز پاناسونیک مشغول به کار نموده است تا تنها با یک تماس از جانب مشتری، تعمیرکاران در اسرع وقت به منزل فرد اعزام و تعمیرات را در محل انجام دهند.

نمایندگی های مجاز پاناسونیک – نمایندگی های مجاز پاناسونیک در تهران – نمایندگی مجاز پاناسونیک شیراز – تعمیرگاه مجاز لباسشویی پاناسونیک – نمایندگی مجاز پاناسونیک در ایران – نمایندگی مجاز پاناسونیک تهران – تعمیرگاه مجاز پاناسونیک تهران – نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک تهران – تعمیرگاه مجاز پاناسونیک در تهران – تعمیرگاه مجاز پاناسونیک ماکروویو – تعمیرگاه مجاز مایکروویو پاناسونیک – نمایندگی مجاز پاناسونیک در کرج – نمایندگی مجاز پاناسونیک در کرج – نمایندگی مجاز پاناسونیک در ایران – تعمیرگاه مجاز پاناسونیک در تهران – نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک در تهران – نمایندگی های مجاز پاناسونیک در تهران

 1669