• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز سپهر الکتریک

با توجه به این که برند سپهر الکتریک به ویژه در سال های اخیر محصولات خانگی زیادی را وارد بازار نموده است لذا باید نمایندگی های مجاز برای حمایت از این کالاها پس از فروش وجود داشته باشد تا در صورت خراب شدن وسیله، مشتری با اعتماد به این نمایندگی ها، تعمیر وسیله خود را به تعمیرکاران متخصص بسپارد. به همین جهت اوررژانس سرویس با تاسیس تعمیرگاه مجاز سپهر الکتریک، آماده خدمت رسانی به مشتریان این برند خواهد بود.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات سپهر الکتریک

سپهر الکتریک دارای محصولات متنوعی در بازار لوازم خانگی است و از آن جایی که توانسته است شرایط تولید خود را با شرایط جهانی وفق دهد، به همین دلیل جایگاه خاصی در میان انواع برند لوازم خانگی دارد. برای مثال در میان محصولات سپهر الکتریک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

امنیت بالا در استفاده از این برند ماکروویو، امکان انتخاب تعداد برنامه های بیشتر و همچنین طراحی زیبا، مهمترین ویژگی های ماکروویو سپهر الکتریک است.

با توجه به این برق و آب مهمترین منابع انسانی هستند و باید در مصرف آن ها صرفه جویی نمود، لذا ماشین لباسشویی سپهر الکتریک به گونه ای ساخته شده است که بدون کمترین افت در کیفیت شستن لباس، میزان مصرف آب و برق را کاهش دهد.

با توجه به نوع کارایی ماشین های ظرفشویی، لازم است بدانید که کارایی بالا در شستن ظروف و همچنین کاربرد آخرین متد جهانی در ساخت این وسیله، از جمله ویژگی های برجسته ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک به شمار می روند.

آن چه در مورد یخچال فریزرها اهمیت بیشتری دارد، کم مصرف بودن این وسایل است زیرا یخچال و فریزر باید همیشه روشن باشند به همین منظور از جمله برندهایی که کمترین مصرف انرژی را دارند می توان به برند سپهر الکتریک اشاره نمود.

امروزه یخچال های ساید بای ساید در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و برندهای مختلف تولید کننده این وسیله باید همیشه آخرین تکنولوژی ها را در ساخت ساید بای ساید به کار ببرند تا بتوانند در میان رقبا موفق شوند و این موضوع، مهمترین اقدامی است که سپهر الکتریک انجام داده است.

هدف نمایندگی مجاز سپهر الکتریک

جلب اعتماد مشتریان در زمان خرید، حمایت از کالا و در نتیجه افزایش رضایتمندی در میان مشتری و مهمتر از همه افزایش اعتبار در میان مردم، از مهمترین اهداف نمایندگی مجاز سپهر الکتریک است.

با توجه به آنچه گفته شد، مرکز اورژانس سرویس تیمی از تعمیرکاران متخصص تعمیر لوازم خانگی سپهر الکتریک را گرد هم آورده و با تاسیس تعمیرگاه مجاز سپهر الکتریک، خدمات پس از فروش و تعمیرات وسایل این برند را ارائه می کند. در این صورت تنها کافی است که شما به عنوان یک مشتری، با قسمت پشتیبانی نمایندگی تماس بگیری تا با توجه به مشکل رخ داده برای وسیله، تعمیرکار متخصص به منزل شما اعزام گردد.

نمایندگی مجاز سپهر الکتریک – تعمیرگاه مجاز سپهر الکتریک – نمایندگی های مجاز سپهر الکتریک – نمایندگی های مجاز سپهر الکتریک – تعمیرات سپهر الکتریک – تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک – نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک – تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک – نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک