1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی مجاز هاردستون

322 بازدید
تعمیر ماکروفر

در میان برندهای مختلف لوازم خانگی، هاردستون یکی از برندهایی است که در این عرصه بسیار فعالیت داشته است و توانسته اعتبار مناسبی را در میان مشتریان به دست بیاورد. مشتریان در زمان خرید، به وجود خدمات پس از فروش برای برند مورد نظر اهمیت می دهند به همین منظور اورژانس سرویس با تاسیس تعمیرگاه مجاز هاردستون سعی بر آن داشته است که خدمات پس از فروش را برای مشتریان این برند ارائه کند.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

۱۶۶۹

 

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

هاردستون در تولید لوازم خانگی تنوع زیادی داشته و توانسته است با کیفیت بالا، انواع مختلفی از لوازم خانگی را تولید نماید. من جمله این  محصولات عبارتند از:

برند هاردستون براساس آخرین اصول طراحی ماکروویو در دنیا به منظور افزایش کارایی، ایمنی و همچنین طراحی زیبا در بدنه، ماکروویو هاردستون را با کیفیت بالا وارد بازار نموده است.

با توجه به مصرف آب و برق در ماشین های لباسشویی، باید طراحی ها به گونه ای صورت گیرد که کمترین میزان انرژی مصرف شده و در عین حال کیفیت شست و شو در حد عالی حفظ شود. این موضوع در ساخت ماشین لباسشویی هاردستون بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ماشین ظرفشویی هاردستون براساس مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و در نتیجه بهترین کیفیت شست  و شو را به صورت کاملا بهداشتی انجام می دهد.

مهمترین ویژگی یخچال فریزرهای هاردستون، مصرف انرژی پایین این دو وسیله است که سبب اعتبار زیاد این برند در میان مردم و جامعه از نظر میزان مصرف انرژی شده است.

با توجه به محبوبیت زیاد یخچال های ساید بای ساید در میان مردم، برندهای مختلف هر یک به گونه ای سعی بر این دارند که جایگاه خود را در میان مردم ارتقا دهند. در این راستا، ساید بای ساید هاردستون نه تنها طراحی زیبا دارد بلکه از نظر کارایی بسیار مناسب عمل می کند.

برند هاردستون هدف نهایی فعالیت های خود را جلب رضایت مشتری می داند. برای این منظور، نه تنها در خط تولید از گروه مجرب سازندگان کمک گرفته تا کیفیت تولیدات خود را بالا ببرد بلکه با ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی های مجاز، کالاهای خود را حمایت نموده و در نتیجه باعث می شود مشتری با اطمینان خاطر اقدام به خرید لوازم خانگی هاردستون نماید.

اورژانس سرویس به منظور رفع نیاز مشتریان هاردستون برای یافتن نمایندگی های مجاز تعمیرات این برند، تعمیرگاه مجاز هاردستون را به کمک تعمیرکاران متخصص راه اندازی نموده است و شرایط را برای مشتریان به گونه ای فراهم نموده که تنها با یک تماس، تعمیرکار به منزل شما اعزام شده و تعمیرات را در منزل انجام می دهد.

نمایندگی مجاز هاردستون – تعمیرگاه مجاز هاردستون – نمایندگی های مجاز هاردستون – نمایندگی های مجاز هاردستون – تعمیر هاردستون – تعمیرات هاردستون – تعمیر گاه هاردستون – تعمیر محصولات هاردستون – تعمیر لباسشویی هاردستون – تعمیر یخچال هاردستون – تعمیر کار هاردستون

 1669