• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز توشیبا

در میان برندهای مختلف لوازم خانگی، توشیبا یکی از فعالان این صنعت است که محصولات متعددی را از لوازم خانگی تولید کرده است. لذا مشتریان لوازم خانگی، از این برند نیز استقبال کرده اند آن چه برای آن ها اهمیت دارد، خدمات پس از فروش و وجود نمایندگی های مجاز برای تعمیرات است. در این راستا، اورژانس سرویس با تاسیس تعمیرگاه مجاز توشیبا، خریداران این برند را حمایت می کند.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات توشیبا

توشیبا سعی بر این داشته است که در فعالیت خود در عرصه تولید لوازم خانگی، تنوع را بالا ببرد و انواع مختلف لوازم را با کیفیت جهانی تولید نماید. از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ماکروویو توشیبا براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و براساس دکوراسیون آشپزخانه می توان انواع رومیزی و توکار را انتخاب نمود.

آن چه که در مورد ماشین لباسشویی توشیبا بسیار بارز است، وجود تعداد برنامه ی بیشتر برای شست و شوی لباس ها است با این کار هم کیفیت شست و شو بالا می رود و هم  در مصرف آب و برق صرفه جویی می شود.

شستن ظروف به کمک ماشین های ظرفشویی، امروزه برای خانم ها بسیار کمک کننده است. در این راستا ماشین ظرفشویی توشیبا براساس آخرین اصول بهداشتی طراحی شده است تا ظروف با کیفیت بالا شسته شوند.

اگر به برچسب انرژی یخچال و فریزر توشیبا دقت شود متوجه خواهید شد که این برند از یخچال فریزر کمترین میزان انرژی را مصرف می کند و این مسئله اهمیت زیادی در مورد این وسیله دارد.

طراحی زیبا، حجم فضای داخلی بدون تغییر در اندازه بدنه و همچنین کارایی بالا، از مهمترین ویژگی های ساید بای ساید توشیبا به حساب می آید.

هدف نمایندگی مجاز توشیبا

برای هر برند از وسایل خانگی، آن چه که در نهایت اهمیت دارد، جلب رضایت مشتری است. در این راستا، برند توشیبا نه تنها با تولیدات مناسب و با کیفیت بلکه با ارائه خدمات پس از فروش، سعی بر افزایش این رضایتمندی داشته است. وجود نمایندگی های مجاز لوازم خانگی توشیبا باعث می شود که در زمان خرید، مشتری از بابت حمایت کالا اطمینان داشته باشد.

اورژانس سرویس دارای تیم تعمیرکار متخصص تعمیر لوازم خانگی توشیبا در تعیمرگاه مجاز توشیبا است که به محض تماس مشتری، نیروی خود را به منزل مشتری اعزام می کند. لذا مشتری استرس انتقال وسیله به نمایندگی را ندارد.

نمایندگی های مجاز توشیبا در تهران – تعمیرگاه مجاز لباسشویی توشیبا – نمایندگی های مجاز توشیبا در تهران – نمایندگی توشیبا – نمایندگی توشیبا در تهران – نمایندگی توشیبا در ایران – نمایندگی توشیبا در شیراز – نمایندگی توشیبا تهران – نمایندگی توشیبا در کرج – تعمیر توشیبا – تعمیر لباسشویی توشیبا – تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا