• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز تکنوگاز

امروزه در عرصه تولید لوزام برقی خانگی، برندهای مختلفی وجود دارد که تکنوگاز نیز از جمله این برندها است و به خوبی توانسته است توانایی های خود را در تولید مناسب، به نمایش بگذارد. اما مشتریان زمانی که قصد دارند از یک برند خریداری کنند، به مسئله خدمات پس از فروش هم اهمیت می دهند. به همین منظور، اورژانس سرویس با تاسیس تعمیرگاه مجاز تکنوگاز، از وسایل خانگی این برند حمایت نموده و با تیم متخصص خود خرابی های رخ داده در وسایل خانگی تکنوگاز را تعمیر می کند.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات تکنوگاز

تکنوگاز در زمینه تولید لوازم خانگی به خوبی فعالیت داشته و توانسته است تنوع زیادی را در تولیدات محصولات خانگی ارائه کند. در ادامه به برخی از مهمترین محصولات تکنوگاز اشاره می کنیم:

تکنوگاز در طراحی و ساخت ماکروویو نه تنها به مسئله کارایی بلکه به ظاهر نیز اهمیت داده و انواع رومیزی و توکار ماکروویو را متناسب با دکوراسیون آشپزخانه ها طراحی کرده است.

طراحی زیبا، مصرف کم انرژی، شست و شوی با کیفیت و همچنین تعداد برنامه های بیشتر در شستن لباس ها، از جمله ویژگی های بارز ماشین لباسشویی تکنوگاز است.

امروزه با توجه به شاغل شدن خانم ها در بیرون منزل، فرصت کمی برای آن ها به جهت رسیدگی به امور داخلی خانه باقی می ماند و همین امر سبب شده است که تکنولوژی به کمک آمده و برای مثال با ساخت ماشین ظرفشویی، امر شستن ظروف را از لیست کارهای خانم ها حذف کرده است. ماشین ظرفشویی تکنوگاز نیز براساس به روزترین تکنولوژی ها ساخته شده است.

در زمان خرید یخچال و فریزر باید به بر چسب انرژی توجه داشت تا برندی انتخاب گردد که در کنار تمام ویژگی ها، کمترین مصرف انرژی را داشته باشد.  در این مورد می توان یخچال فریزرهای تکنوگاز را یک برند مناسب معرفی نمود.

ساید بای ساید تکنوگاز از آخرین اصول طراحی و ساخت ساید بای ساید استفاده نموده تا بتواند هم کارایی یخچال را بیشتر نماید و هم این که از نظر ظاهری، یخچال جذابیت بیشتری داشته باشد.

هدف نمایندگی مجاز تکنوگاز

اگر بخواهیم مهمترین اهداف نمایندگی مجاز تکنوگاز را مطرح کنیم باید این گونه بیان کنیم که افزایش اعتبار در میان مشتریان، افزایش رضایتمندی، حمایت از کالا پس از فروش و در نهایت ارائه خدمات مناسب و با کیفیت برای تعمیرات لوازم خانگی این برند، از مهترین اهداف نمایندگی مجاز تکنوگاز است.

با توجه به آن چه گفته شد، اورژانس سرویس با تاسیس تعمیرگاه مجاز تکنوگاز تیمی از تعمیرکاران را گرد هم آورده و شرایط را به گونه ای فراهم کرده است که با تماس شما با قسمت پشتیبانی، تعمیرکار متخصص تعمیر تکنوگاز به منزل شما اعزام گشته و تعمیرات را در منزل و بدون نیاز به انتقال به نمایندگی، انجام می دهد.

تعمیر تکنوگاز – تعمیرات تکنوگاز – نمایندگی تعمیر تکنوگاز – تعمیر یخچال تکنوگاز – تعمیر یخچال تکنوگاز – تعمیرات تخصصی تکنوگاز – نمایندگی تعمیر تکنوگاز