• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز اسنوا

اسنوا یکی از معروفترین برندهای لوازم برقی خانگی است که به ویژه در سال های اخیر اهمیت بیشتری یافته است. اما زمانی که مشتری از این برند خریداری می کند، این فکر برای او پیش می آید که در صورت خرابی، آیا نمایندگی های مجاز برای این برند وجود دارد یا خیر. در این راستا، اورژانس سرویس اقدام به تاسیس تعمیرگاه مجاز اسنوا نموده است که اطمینان خاطر را برای مشتریان برند اسنوا ایجاد نماید.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات اسنوا

برند اسنوا در عرصه تولید لوازم خانگی فعالیت زیادی داشته و تنوع زیادی را در تولید لوازم از خود نشان داده است. از جمله این وسایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اسنوا در زمینه ساخت ماکروویو سعی کرده است بتواند از به روزترین اصول طراحی و ساخت این وسیله استفاده نماید تا از این طریق کارایی و کیفیت کار ماکروویو را بالا ببرد به همین دلیل ماکروویو اسنوا توانسته است در میان مردم به خوبی مطرح گردد.

آنچه ماشین لباسشویی اسنوا را در میان رقبای خود برتر نموده است، تنوع تعداد برنامه های شست و شو در ماشین لباسشویی است که همین امر سبب شده است براساس میزان کثیفی لباس بتوان برنامه مناسب را انتخاب و در مصرف انرژی صرفه جویی نمود.

گروه صنعتی اسنوا در ساخت ماشین های ظرفشویی به آخرین اصول بهداشتی اهمیت داده است تا شستن ظروف، در کمترین زمان و با بهترین کیفیت صورت گیرد.

یخچال فریزر اسنوا دارای طراحی های زیبا با حجم داخلی مناسب نه تنها توانسته است مورد استقبال سلائق مختلف قرار گیرد بلکه کارایی بسیار بالا دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های ساید بای ساید اسنوا این است که طراحی به گونه ای صورت گرفته است که بدون تغییر در اندازه یخچال ساید بای ساید، حجم داخلی را زیاد کند و همین ویژگی سبب استقبال زیاد مشتریان برای خرید از این برند گردیده است.

هدف نمایندگی مجاز اسنوا

آن چه که برای نمایندگی مجاز اسنوا اهمیت دارد، جلب اعتماد مشتریان است که برای این منظور، نه تنها باید کیفیت کالاها را بالا ببرد بلکه باید برای افزایش اطمینان خاطر در آن ها، خدمات پس از روش را از طریق نمایندگی های مجاز اسنوا ارائه کند به همین دلیل تاسیس این نمایندگی ها اهمیت یافته است.

اورژانس سرویس دارای تیم تعمیرکار متخصص تعمیر اسنوا در تعمیرگاه مجاز اسنوا است که کافی است در زمان خرابی کالا، شما با این تعمیرگاه تماس بگیرید تا تعمیرکار به منزل شما اعزام گردد و تعمیرات را در منزل بدون نیاز به جابجایی وسیله انجام دهد.

نمایندگی مجاز اسنوا – نمایندگی مجاز اسنوا تهران – نمایندگی مجاز اسنوا در شیراز – نمایندگی مجاز اسنوا شهریار –
تعمیرگاه مجاز اسنوا – لیست نمایندگی های مجاز اسنوا – لیست نمایندگی های مجاز اسنوا – نمایندگی های مجاز اسنوا – نمایندگی های مجاز اسنوا در تهران – نمایندگی های مجاز محصولات اسنوا