یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا مدل پانوراما جز آن دسته از محصولات ایرانی است که بی شک مقبول هرکسی می باشد. این یخچال فریزر به لطف ظاهر شکیل و مدرن، فضای بیشتر، سیستم نوفراست و بهره بری از تکنولوژی های روز دنیا قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی می باشد.

ویژگی ها

–    با یخچال فریزر پانوراما از پر کردن مخزن آبسردکن و یخساز راحت می شوید. زیرا سیستم مدرن و اتوماتیک آبسردکن و یخساز در این مدل مستقیما به آب شهری وصل می شود.

–    نوشیدنی های مورد علاقه تان را در هوم بار پانوراما گذاشته و بدون باز کردن درب اصلی یخچال آنها را بیرون بیاورید و خنک میل کنید.

–    وجود ۵ طبقه، ۲ کشو و ۵ کشو روی درب در یخچال و نیز ۷ کشو در فریزر این مدل را کاملا جادار و مناسب برای همه نموده است.

–     کشوی مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات با قابلیت کنترل رطوبت (Multi Box) و محفظه دمای پایین(Magic Cooling Box) برای نگهداری گوشت و ماهی تازه و نیز خوراکی های حساس از دیگر پارامترهای مثبت این مدل است.

–    فریزر پانوراما مجهز به کشوی جادار Big Box است. این کشو طراحی هوشمندانه این فریزر را برای استفاده بهینه از فضا نشان می دهد.

–    یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا مدل پانوراما صد در صد نوفراست بوده و از سیستم روشنایی LED در هر دو کابین بهره می برد.

–    رتبه انرژی در یخچال پانوراما A و در فریزر آن B می باشد.

–    کندانسور یخچال فریزر هیمالیا مدل پانورما به صورت مخفی یا Hidden است. از این رو گرد و غبار در آن نفوذ نکرده و کارایی خود را از دست نمی دهد.

همه چیز درباره یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا مدل پانوراما را مطالعه فرمودید. این یخچال فریزر مجهز به امکانات متنوعی است و کاملا نظر خریداران را تامین می کند.

اورژانس سرویس لوازم خانگی