• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز پاکشوما

یکی از مهم ترین پارامتر ها در ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی زمان و تخصص است. اورژانس سرویس با اشراف بر این امر اقدام به تاسیس تعمیرگاه مجاز پاکشوما جهت ارائه خدمات به مشتریانی است که دارای لوازم خانگی برند پاکشوما هستند.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات پاکشوما

پاکشوما یکی از تولید کنندگان با سابقه در حوزه لوازم خانگی محسوب می شود که با عرضه محصولات متنوع و با کیفیت موفق به جلب رضایت مشتریان شد. استفاده از تکنولوژی های روز و همکاری با شرکت های بین المللی در عرصه تولید لوازم خانگی موجب رشد بیش از پیش این برند شد.

ماکروویو پاکشوما یکی از گزینه های مقرون به صرفه در انتخاب ماکروویو است. این وسیله با طراحی ظاهر زیبا، شکیل و مستحکم و همچنین مشخصات فنی مورد نظر مشتری در دسته بهترین گزینه های ساخت ایران قرار گرفت.

ماشین لباسشویی پاکشوما در انواع مختلف به بازار عرضه گردید و همین امر موجب جلب رضایت مشتریان متعدد با سلایق متفاوت شد. از این رو می توان موفقیت این محصول را در قیمت مناسب، کیفیت عالی و ظاهر زیبا دانست.

با مشاهده شرایط بازار لوازم خانگی و استقبال از ماشین های ظرفشویی، شرکت پاکشوما نیز اقدام به طراحی و تولید ماشین ظرفشویی پاکشوما نمود. در نظر گرفتن نیاز مشتری و طراحی مطابق با سلیقه ایرانی یکی از مولفه های موفقیت پاکشوما در این فیلد محسوب می شود.

با پیشرفت صنعت و زندگی ماشینی نیاز مشتریان به استفاده از یخچال های جا دار افزایش یافت. در این میان دقت و حساسیت در ظاهر یخچال نیز بسیار مورد توجه مشتری قرار گرفت و حاصل این نیاز سنجی تولید ساید باید ساید پاکشوما است که هر دو نیاز مشتری را پاسخگو است.

هدف نمایندگی مجاز پاکشوما

هدف نمایندگی مجاز پاکشوما جذب مهندسین و تکنسین های متخصص در حوزه تعمیر لوازم خانگی و سپس آموزش و پرورش نیروهای متخصص در تعمیر لوازم خانگی پاکشوما است. بدین ترتیب امکان ارائه خدمات با کیفیت و در خور توجه مشتری فراهم می گردد. اورژانس سرویس با هدف افزایش کیفیت و مطابقت آن با استاندارد های بین المللی حوزه تعمیر و سرویس لوازم خانگی اقدام به ایجاد نمایندگی مجاز پاکشوما و سایر برند ها نمود تا امکان بررسی تخصصی و ارایه خدمات تخصصی هر برند فراهم شود.
اورژانس سرویس با گسترش نمایندگی های مجاز تعمیر لوازم خانگی این امکان را فراهم نمود تا مشتری در هر کجای ایران عزیز و هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیر لوازم خانگی داشت، تنها با یک تماس از خدمات با کیفیت و تخصصی نمایندگی مجاز تعمیرات استفاده نماید. این مزیت یکی از مهم ترین عوامل محبوبیت اورژانس سرویس است.

نمایندگی های مجاز پاکشوما – تعمیرگاه مجاز لباسشویی پاکشوما – ادرس نمایندگی مجاز لباسشویی پاکشوما درکرج – تعمیر لباسشویی پاکشوما – تعمیرات لباسشویی پاکشوما