• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز وستینگ هاوس

یکی از مهم ترین مسائل مشتریان لوازم خانگی استفاده از خدمات پس از فروش است. این خدمات که به وسیله تعمیرگاه های مجاز ارائه می گردد بسیار از لحاظ کیفی مورد توجه مشتریان است. بر همین اساس اورژانس سرویس اقدام به تاسیس مرکز تخصصی تعمیرگاه مجاز وستینگ هاوس WestingHouse نمود.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات وستینگ هاوس

وستینگ هاوس WestingHouse یکی از تولید کنندگان به نام لوازم خانگی محسوب می شود که با ارائه محصولات با کیفیت و همگام با تکنولوژی موفق به جذب مصرف کنندگان بسیاری شد. یخچال فریزر وستینگ هاوس WestingHouse، مایکروویو وستینگ هاوس WestingHouse، ساید بای ساید وستینگ هاوس WestingHouse، ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WestingHouse و ماشین لباسشویی وستینگ هاوس WestingHouse از جمله محصولات این برند معتبر است.

مایکروویو وستینگ هاوس یکی از محصولات شاخص این برند است که با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و در نظر گرفتن ایمنی طراحی و روانه بازار شده است. ماکروویو وستینگ هاوس با کیفیت بالا و برنامه های پخت متفاوت ارائه می گردد.

ماشین لباسشویی وستینگ هاوس با طراحی روز دنیا و مشخصات فنی شاخص به همراه برچسب انرژی رتبه عالی موفق به جلب رضایت مشتریان خود در حوزه لوازم خانگی شده است.

شست و شوی ظروف با آخرین تکنولوژی روز دنیا و بالاترین سطح رعایت بهداشت و تمیزی در ظروف شسته شده از ویژگی های ماشین لباسشویی وستینگ هاوس است.

یخچال فریزر یکی از لوازم خانگی ضروری محسوب می شود که کیفیت فنی و تکنولوژی به کار رفته در آن به جهت جای دادن خوراکی های قابل فساد از اهمیت فراوانی برخوردار است. چرا که هرگونه نقص موجب فساد خوراکی ها و تحمیل ضرر و زیان مالی می شود.

با افزایش علاقمندی مشتریان به دکوراسیون یکی از مهم ترین پارامتر های مورد توجه ظاهر و طراحی لوازم خانگی بود. بر همین اساس ساید بای ساید تولید و با ظاهری مناسب و استفاده از حداکثر امکانات و فضای ممکن به بازار عرضه شد.

هدف نمایندگی مجاز وستینگ هاوس

اورژانس سرویس یکی از مراکز متمرکز در حوزه تعمیر لوازم خانگی است که با اعتبار و سابقه درخشان خود اقدام به گسترش فعالیت خود در سطح کشور و کلیه برند ها نموده است. اورژانس سرویس با تاسیس نمایندگی مجاز وستینگ هاوس WestingHouse و آموزش نیرو های متخصص جهت تعمیر و سرویس محصولات برند وستینگ هاوس موفق به ارائه خدمات مطلوب با هزینه نازل به مشتریان شد. هدف نمایندگی وستینگ هاوس ایجاد فضایی رقابتی در ارائه خدمات با کیفیت است که در نهایت منافع آن به مشتریان رسیده و اعتبار این خدمات رسانی با کیفیت معطوف به اورژانس سرویس می شود.
یکی از اهداف نمایندگی وستینگ هاوس ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی این برند در کوتاه ترین زمان ممکن است. بدین ترتیب با توجه به زیر ساخت های قوی اورژانس سرویس نمایندگی های وی قادر هستند در هر ساعت از شبانه روز و تمامی نقاط کشور نسبت به ارائه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اقدام نمایند.