• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک

در عرصه تولید لوازم برقی خانگی، برندهای مختلف فعالیت دارند و جنرال الکتریک یکی از برندهایی است که در میان مردم به خوبی شناخته شده است. در مورد هر یک از برندها، مشتریان در زمان خرید، به یکی از فاکتورهایی که توجه می کنند، مسئله نمایندگی های مجاز برای حمایت از وسایل خودشان است. با توجه به این مسئله، اورژانس سرویس با راه اندازی تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک، آماده خدمت رسانی به مشتریان این برند است.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات جنرال الکتریک

جنرال الکتریک در زمینه تولید لوازم برقی خانگی، تنوع زیادی دارد و سعی کرده است انواع مختلف لوازم را براساس متد جهانی تولید نماید. در ادامه به برخی از این وسایل اشاره خواهیم نمود:

اگر شما تمایل دارید که در کنار تمام فاکتورهای خرید ماکروویو مناسب، براساس دکوراسیون آشپزخانه نیز خرید خود را انجام دهید، ما به شما ماکروویو جنرال الکتریک را معرفی می کنیم.

ماشین لباسشویی جنرال الکتریک با توجه به تکنولوژی های روز دنیا به منظور کاهش مصرف آب و برق و افزایش کیفیت شست و شوی لباس طراحی گشته است.

با توجه به این که امروزه خانم ها در بیرون از منزل مشغول به فعالیت هستند لذا تکنولوژی به کمک آن ها امده تا کارهای داخلی منزل به حداقل خود برسد. در این راستا، ماشین ظرفشویی برای شستن ایمن و تمیز ظروف ساخته شده که در برند جنرال الکتریک شما نه تنها شاید کارایی بالای این وسیله خواهید بود بلکه انتخاب برای شما براساس تعداد نفرات خانواده آزاد است.

آنچه در مورد یخچال فریزرهای جنرال الکتریک بسیار قابل توجه است، میزان مصرف انرژی فوق العاده کم این وسایل است که براساس برچسب انرژی موجود روی بدنه، قابل رویت است.

جنرال الکتریک رنگ بندی های مختلف را برای ساید بای ساید در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند براساس سلائق خود، یخچال مناسب را انتخاب نمایند.

هدف نمایندگی مجاز جنرال الکتریک

اگر بخواهیم به صورت خلاصه مجموعه اهداف نمایندگی مجاز جنرال الکتریک را بیان کنیم، می توان به افزایش رضایتمندی مشتری از کالا، حمایت از کالا و همچنین  افزایش اعتبار در میان خریداران اشاره نمود. از این رو، مرکز اورژانس سرویس دارای تیم تعمیرکار متخصص تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در تعمیرگاه مجاز این برند است که هر کدام از آن ها در زمینه ای تخصص دارند و در زمان تماس شما با قسمت پشتیبانی، با توجه به نوع عیب پیش آمده، تعمیرکار متخصص به منزل مشتری اعزام می گردد.

نمایندگی های مجاز جنرال الکتریک – نمایندگی مجاز لوازم خانگی جنرال الکتریک – نمایندگی مجاز یخچال جنرال الکتریک – نمایندگی مجاز لوازم خانگی جنرال الکتریک – نمایندگی مجاز جنرال الکتریک در تهران – نمایندگی جنرال الکتریک – نمایندگی جنرال الکتریک تهران – نمایندگی جنرال الکتریک در ایران – نمایندگی جنرال الکتریک در امین حضور – تعمیر گاه یخچال جنرال الکتریک – تعمیرات جنرال الکتریک – تعمیر یخچال جنرال الکتریک – تعمیر یخچال جنرال الکتریک – تعمیرات یخچال جنرال الکتریک – تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک – تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک – تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک – نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک