• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز بکو

بکو یکی از برندهای لوازم خانگی است که در زمینه تولید انواع محصولات فعالیت داشته و با کمک تیم سازندگان مجرب، به موفقیت رسیده است. مشتریان این برند در زمان خرید از برند بکو، یکی از سوالاتی که مطرح می کنند، نمایندگی های مجاز برای حمایت و خدمات پس از فروش است. لذا اورژانس سرویس با تاسیس تعمیرگاه مجاز بکو، این خدمت را برای مشتریان برند بکو به انجام رسانیده است.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات بکو

در میان لوازم خانگی موجود در بازار، برند بکو به عنوان یکی از برندها به نام، جایگاه خاص خود را داشته و تنوع زیادی را در تولید انواع محصولات خانگی از خود نشان داده است. از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ماکروویو بکو به گونه ای طراحی شده است که شما متناسب با دکوراسیون آشپزخانه، می توانید از انواع رومیزی یا توکار این وسیله استفاده نمایید.

آن چه در مورد ماشین لباسشویی بکو لازم است بدانید، تعداد زیاد برنامه های شست و شو برای قدرت انتخاب بیشتر به منظور کاهش مصرف آب و برق است.

با توجه به این که ماشین ظرفشویی باید عمل شستن ظروف را انجام دهد لذا بهداشت در این وسیله اهمیت زیادی دارد و جالب است بدانید که ماشین ظرفشویی بکو براساس آخرین متد روز طراحی شده است تا با اصول بهداشتی به طور کامل تطابق داشته باشد.

اگر به برچسب انرژی موجود بر روی بدنه یخچال فریزرهای بکو دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که این برند کمترین مصرف انرزی را دارد.

طراحی های زیبا و کارآمد هم در بدنه و هم در فضای داخلی و همچنین رنگ بندی های متنوع، از جمله مهمترین ویژگی های ساید بای ساید های بکو به شمار می روند.

هدف نمایندگی مجاز بکو

آن چه که برای برند بکو اهمیت بسیار زیادی دارد، جلب رضایت مشتری و ارتقا این رضایت است. در این راستا برند بکو نه تنها باید اقدامات زیادی در خط تولید و فروش انجام دهد بلکه باید با ارائه خدمات پس از فروش، کالاهای خود را حمایت کند تا مشتری با اطمینان خاطر از این که در صورت خراب شدن وسیله، نمایندگی مجاز برند بکو برای تعمیرات آماده خدمت رسانی است، اقدام به خرید نماید. به همین منظور، تعمیرگاه مجاز بکو توسط مرکز اورژانس سرویس مشغول به فعالیت است که با تماس مشتریان، تعیمرکار متخصص تعمیر وسایل خانگی بکو به منزل مشتری اعزام می شود تا تعمیرات در محل صورت گیرد.

نمایندگی مجاز بکو – نمایندگی های مجاز بکو – نمایندگی های مجاز یخچال بکو – تعمیر لوازم خانگی بکو – تعمیرات لوازم خانگی بکو – تعمیر گاه لوازم خانگی بکو – نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو – تعمیر یخچال بکو – تعمیر یخچال فریزر بکو – نمایندگی تعمیرات یخچال بکو – نمایندگی تعمیر یخچال بکو – تعمیر کار یخچال بکو – تعمیرات یخچال فریزر بکو – تعمیر ماشین لباسشویی بکو – تعمیرات ماشین لباسشویی بکو – تعمیر ماشین ظرفشویی بکو – نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو – تعمیر ماشین ظرفشویی بکو – تعمیر ماشین لباسشویی بکو – تعمیرات ماشین لباسشویی بکو – نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو