• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز بوش

آن چه که برای خریداران لوازم خانگی بوش اهمیت دارد، وجود نمایندگی های مجاز تعمیرات این برند است تا اگر وسیله خراب شد، مطمئن باشند که مراکز معتبر برای تعمیرات وجود دارد. برای این منظور، اورژانس سرویس، یک تعمیرگاه مجاز بوش را تاسیس نموده است که با تیم مجرب در خدمت رسانی به استفاده کنندگان از این برند آماده است.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات بوش

بوش یکی از معروفترین برندهای لوازم خانگی است که در این عرصه فعالیت زیادی داشته و توانسته است که انواع مختلف محصولات را با کیفیت بالا به بازار عرضه نماید. من جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بوش یکی از معروفترین برندهای لوازم خانگی است که در تولید ماکروویو نیز به موفقیت رسیده و هم از نظر کیفیت کار و هم از نظر ظاهری، طراحی را به گونه ای انجام داده که سبب شده جایگاه ویژه ای در میان مردم پیدا کند.

ماشین لباسشویی بوش براساس طراحی های روز دنیا، دارای کمترین مصرف انرژی، بهترین کیفیت شست و شو و همچنین تعداد بیشتر برنامه برای افزایش انتخاب بیشتر در شستن لباس ها است.

یکی از وسایل خانگی که در سال های اخیر بسیار مورد توجه مردم به ویژه خانم های شاغل قرار گرفته است، ماشین ظرفشویی است که برند بوش نیز در این زمینه فعالیت داشته و سعی بر این داشته است که به کمک نیروهای متخصص خود در خط تولید، آخرین تکنولوژی ها را در ساخت این وسیله به کار ببرد تا ظروف به بهترین شکل ممکن شسته شوند.

یخچال ها و فریزرهای بوش دارای ظاهری زیبا و همچنین حجم داخلی زیاد برای نگهداری از مواد غذایی است و البته این حجم داخلی زیاد سبب نشده است که اندازه یخچال و فریزر بیش از حد بزرگ شده و جا گیر شود.

یخچال های ساید بای ساید امروزه در میان مردم جایگاه ویژه ای یافته است زیرا جذابیت خاصی دارند به همین دلیل برندهای مختلف سعی دارند در طراحی و ساخت این یخچال ها، از متدهای روز استفاده نمایند تا بتوانند در میان رقبا پیروز شوند. ساید بای ساید بوش دارای ظاهری جذاب و ساخت بسیار کارآمد است.

هدف نمایندگی مجاز بوش

مهمترین هدف نمایندگی مجاز بوش، جلب رضایت مشتری است. زمانی مشتری قصد دارد از برند بوش خریداری کند اگر بداند که برای این برند نمایندگی های مجاز برای تعمیرات وجود دارد و در صورت خراب شدن وسیله، می توانند تعمیر را به گروه متخصص بسپارند، این موضوع یک امتیاز مثبت برای برند بوش به حساب می آید که شانس خرید را بیشتر خواهد نمود.

به همین دلیل اورژانس سرویس، تعمیرگاه مجاز تعمیر بوش را تاسیس نمود که در این تعمیرگاه، تعمیرکاران متخصص تعمیر لوازم خانگی بوش مشغول به فعالیت هستند و همیشه آمادگی برای اعزام به منزل شما در اسرع وقت را دارند.

نمایندگی های مجاز بوش – آدرس نمایندگی های مجاز بوش – نمایندگی های مجاز بوش در تهران – نمایندگی مجاز لوازم خانگی بوش – نمایندگی های مجاز لوازم خانگی بوش – نمایندگی های مجاز لوازم خانگی بوش در تهران – تعمیرگاه مجاز بوش در شیراز – تعمیرگاه مجاز یخچال بوش – تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش – نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی بوش – نمایندگی مجاز لوازم خانگی بوش – نمایندگی مجاز بوش تهران – نمایندگی مجاز تعمیرات بوش – نمایندگی مجاز بوش در تهران – تعمیرگاه مجاز بوش در تهران – نمایندگی مجاز تعمیرات بوش در تهران – نمایندگی های مجاز بوش در تهران – نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی بوش – تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش – نمایندگی مجاز بوش در کرج – تعمیرگاه مجاز بوش در کرج – نمایندگی مجاز ظرفشویی بوش – نمایندگی مجاز بوش در تهران – نمایندگی مجاز بوش در کرج