• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

تعمیرگاه مجاز آبسال

تعمیرگاه مجاز آبسال : به منظور پشتیبانی از محصولات برند آبسال و ایجاد اطمینان برای خریداران این برند، مرکز اورژانس سرویس اقدام به تاسیس تعمیرگاه مجاز آبسال نموده است که به کمک تیم متخصص خود می تواند شرایط ایده آل را برای حمایت از محصولات برند آبسال در زمان خرابی فراهم نماید.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

محصولات آبسال

برند آبسال در عرصه تولید لوازم خانگی فعالیت زیادی داشته و تنوع زیادی را در تولید لوازم از خود نشان داده است. از جمله این وسایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آبسال با استفاده از متدهای روز دنیا، ماکروویوهایی را طراحی نموده است که هم از نظر محل قرارگیری تنوع داشته و هم از نظر کارایی، از کیفیتی و ایمنی بالایی برخوردار باشند.

ماشین لباسشویی آبسال، کمترین مصرف انرژی را در زمان شست و شوی لباس ها مصرف می کند ولی در کیفیت شست و شو، تغییری ایجاد نمی شود.

با توجه به این که امروزه خانم ها در بیرون منزل نیز فعالیت می کنند به همین منظور برندهای مختلف تولید کننده لوازم خانگی، اقدام به تولید ماشین های ظرفشویی نموده اند و از میان این برندها، آبسال نیز به خوبی خود را نشان داده است.

در زمان خرید یخچال و فریزر، فاکتورهای مختلفی اهمیت دارد که یکی از این فاکتورها، مصرف انرژی کم است که یخچال و فریزر آبسال براساس آن چه از روی برچسب انرژی مشخص است، کمترین میزان مصرف انرژی را دارند.

مهمترین ویژگی بارز در مورد یخچال های ساید بای ساید آبسال، به کار بردن آخرین تکنولوژی های دنیا در ساخت و طراحی های این دسته از یخچال ها است که همین امر سبب شده بتواند در میان رقبای خود، به خوبی جایگاه خود را بیابد.

هدف نمایندگی مجاز آبسال

نمایندگی مجاز آبسال به منظور ارائه خدمات پس از فروش برای مشتریان این برند و افزایش اعتماد در میان خریداران تاسیس شده است تا در زمان خراب شدن وسایل این برند، شما وسایل خود را به تعمیرکارانی که تخصصی در مورد این برند ندارند، نسپارید. به همین منظور، اورژانس سرویس تعمیرگاه مجاز آبسال را راه اندازی نموده است که در آن تیم متخصص مشغول به فعالیت بوده و با تماس شما با بخش پشتیبانی، تعمیرکار متخصص تعمیر برند خانگی آبسال را به منزل شما اعزام می نماید تا در محل و بدون نیاز به انتقال وسیله به نمایندگی، تعمیرات را در خانه انجام دهند.

نمایندگی مجاز آبسال – تعمیرگاه مجاز آبسال – نمایندگی های مجاز آبسال – نمایندگی مجاز کولر آبسال – تعمیرگاه مجاز لباسشویی ابسال – نمایندگی آبسال – نمایندگی آبسال غرب تهران – نمایندگی آبسال شرق تهران – نمایندگی آبسال – نمایندگی آبسال در کرج – نمایندگی آبسال در شرق تهران – نمایندگی آبسال کرج – نمایندگی آبسال قزوین – نمایندگی آبسال در قزوین – نمایندگی آبسال شهر قدس – نمایندگی آبسال در شهر قدس – نمایندگی آبسال خیابان هنگام – نمایندگی آبسال خیابان پیروزی – نمایندگی آبسال خلج – نمایندگی خدمات ابسال – نمایندگی لوازم خانگی آبسال – نمایندگی آبسال در خیابان آزادی – نمایندگی آبسال فردیس کرج – نمایندگی ابسال فردیس – نمایندگی آبسال ولی عصر – نمایندگی آبسال هنگام – آدرس نمایندگی های آبسال