• در تمام مناطق با اورژانس سرویس
    1669 بدون پیش شماره

شرکت شتاب خدمات لوازم خانگی البرز

یکی از مهم ترین نیاز هایی که بین مصرف کنندگان لوازم خانگی احساس می شود، لزوم ارایه سرویس تعمیرات لوازم خانگی به وسیله نمایندگی مجاز هر برند با بهترین سطح کیفیت خدمات است. تعمیرگاه مجاز هر برند به صورت مجزا برای همان برند سرویس تعمیرات ارائه می نماید اما در سطح کلان نیاز به ارایه سرویس تعمیرات توسط یک مرجع تخصصی و حرفه ای که توانایی ارایه سرویس به کلیه برند ها را داشته باشد بسیار حس میشد. از این رو تیم حرفه ای اورژانس سرویس با درک این امر اقدام به تشکیل تیم حرفه ای و متخصص جهت ارایه سرویس تعمیر به مشتریان کرد. تیم حرفه ای اورژانس سرویس با دارا بودن تعمیرگاه مجاز و امکانات با کیفیت موفق به کسب جایگاه ویژه ای بین مشتریان و مصرف کنندگان لوازم خانگی شد. چرا که ارایه دهنده خدمات مطلوب در بالاترین کیفیت است.

درباره اورژانس سرویس

تاریخچه فعالیت های اورژانس سرویس

1380

شروع فعالیت

شرکت اورژانس سرویس در سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت نمود. این شرکت فعالیت خود را با ارایه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در سطح تهران آغاز نمود.
1384

توسعه

شرکت اورژانس سرویس در سال ۱۳۸۴ موفق به گسترش فعالیت خود در سطح تهران شد. به گونه ای که سرعت ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در تهران به مدت زمان بسیار کمی کاهش یافت و همین امر موجب جلب رضایت مشتریان بسیاری شد.
1392

نمایندگی مجاز

شرکت اورژانس سرویس در سال ۱۳۹۲ اقدام به گسترش خدمات رسانی حرفه ای خود در سطح کشور شد و شعب معتبر نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی را در شهر های مختلف برپا نمود و محبوبیت خود را در کل ایران افزایش داد.
1395

فعالیت در سطح وب

شرکت اورژانس سرویس در سال ۱۳۹۵ موفق به ورود به فضای مجازی شد و با تیمی قدرتمند اقدام به ارایه اطلاعات کاربردی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در فضای مجازی شد. وب سایت گروه حرفه ای شرکت اورژانس سرویس تازه ترین و کاربردی ترین اطلاعات در خصوص تعمیرات و نمایندگی مجاز برند ها ارئه می نماید.